30 lipca 2021

Dlaczego program ULTRABenefit jest właśnie dla Ciebie?

Program lojalnościowy ULTRABenefit to okazja do tego, by zadbać lepiej o swój wzrok, a przy okazji zyskać bonusowe opakowanie soczewek kontaktowych za kupowanie premiowanych produktów. Akcja jest dedykowana nie tylko stałym użytkownikom soczewek, ale także wszystkim tym, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z soczewkami. Sprawdź, co zyskujesz, biorąc udział w programie.

Czym jest program ULTRABenefit?

Program lojalnościowy ULTRABenefit to unikalna szansa na zebranie punktów podczas zakupów premiowanych opakowań soczewek, które potem możesz wymienić na darmowe produkty marki w salonach partnerskich.

Szczegóły związane z akcją promocyjną są dostępne w artykule: Czym jest program ULTRABenefit?

Rejestracja do programu jest bezpłatna i zajmie Ci maksymalnie kilkadziesiąt sekund. Poniżej znajdziesz najważniejsze korzyści programu lojalnościowego ULTRABenefit.

Korzyści z przystąpienia do programu lojalnościowego ULTRABenefit

Kupujesz i zyskujesz, ponieważ kupno premiowanych produktów daje Ci gwarancję, że otrzymasz bonusowe opakowanie dedykowanych soczewek. Udział w akcji to oczywiście także oszczędność pieniędzy. Jako że już co czwarte opakowanie soczewek otrzymujesz gratis, możesz mieć większą liczbę paczek za mniejszą cenę niż rynkowa.

Masz możliwość nawiązania relacji na linii konsument-sprzedawca w salonie optycznym. Zyskasz więc stałych specjalistów, którzy będą dobrze znać Twoje problemy ze wzrokiem i dzięki temu lepiej doradzać podczas kolejnych waszych spotkań. To znacznie dla Twojego zdrowia znacznie więcej niż samo odebranie darmowego opakowania gratis.

Na co dzień nosisz soczewki marki Bausch+Lomb? Zapisz się do programu lojalnościowego ULTRABenefit i zyskaj już co czwarte opakowanie soczewek gratis!

Jak poruszać się po panelu użytkownika programu?

Obsługa panelu użytkownika programu lojalnościowego ULTRABenefit jest bardzo intuicyjna. Gdy się zalogujesz, zobaczysz stronę główną.

W jej górnej części znajduje się pięć zakładek, kolejno od lewej:

  • Produkty w programie

Tu będziesz mieć możliwość sprawdzenia, jakie obecnie są premiowane produkty Bausch+Lomb. Dzięki temu – jeżeli chcesz skorzystać z programu lojalnościowego – łatwiej będzie Ci podejmować decyzje zakupowe.

Po przejściu w kolejną zakładkę możesz sprawdzić swoje kody bonusowe, które wymienisz na dedykowane produkty, dobierane indywidualnie do klienta. Kod na gratisowe opakowanie należy aktywować. Od chwili jego aktywacji masz 3 miesiące na jego zrealizowanie w Twoim ulubionym salonie.

  • Zasady

W zakładce „Zasady” przedstawione zostały szczegółowe wytyczne programu lojalnościowego. Tu dowiesz się, na czym polega akcja, a także będziesz mieć możliwość pobrania regulaminu programu w formacie PDF.

  • Mapa salonów

Tu możesz sprawdzić, z jakimi salonami w Polsce współpracuje marka Bausch+Lomb. W tym celu wybierz miasto z rozwijanej listy. Jeżeli na swoim urządzeniu masz włączoną lokalizację, strona automatycznie zaproponuje Ci salony położone najbliżej miejsca, w którym znajdujesz się w momencie przeglądania.

  • Kontakt

Masz pytania dotyczące programu lojalnościowego? Wystarczy, że z poziomu panelu wyślesz wiadomość.

Temat wiadomości zawsze wybierasz z rozwijanej listy, która wygląda tak:

  • Moje konto

Zakładka „Moje konto” dzieli się na trzy podkategorie. Po kliknięciu pierwszą z nich możesz dodać paragon. W formularzu uzupełniasz typ produktu, liczbę zakupionych sztuk, a także dodajesz zdjęcie paragonu. Administrator zweryfikuje przedstawione informacje. Po akceptacji na Twoim koncie pojawią się naliczone bonusy.

Rodzaj zakupionego produktu wybierasz z rozwijanej listy. Nie musisz więc samodzielnie wpisywać całej nazwy produktu.

Jeżeli chcesz przejrzeć historię dodawanych paragonów, wystarczy, że wybierzesz odpowiednią zakładkę.

Rejestracji paragonów możesz dokonać także z poziomu strony głównej. W zielonej ramce po prawej stronie znajdziesz bezpośredni odnośnik do dodawania paragonów. Z tego miejsca na stronie możesz także przeglądać swoją historię.

W prawym górnym rogu znajduje się ikonka użytkownika o nazwie „Mój profil”. Z tego poziomu możesz przeglądać informacje o wybranym przez Ciebie salonie, a także sprawdzić poprawność swoich danych osobowych. Tu także masz możliwość zgłoszenia chęci edycji wszystkich danych. Wystarczy, że zastosujesz się do wskazówek zamieszczonych pod formularzem.

Program lojalnościowy ULTRABenefit jest akcją przeznaczoną dla osób noszących soczewki. Dlatego jeżeli wciąż zastanawiasz się, czy i Ty możesz z nich skorzystać, poradź się naszych ekspertów. Możesz także przeczytać artykuł: Soczewki – dla kogo? Dowiesz się z niego, czy w Twoim przypadku, soczewki kontaktowe są właściwym rozwiązaniem.

Weź udział w programie i ciesz się pełnią korzyści!

Wpadł Ci w oko nasz blog?

Subskrybuj bezpłatnie newsletter o zdrowym wzroku. W zamian za zapisanie się do naszego newslettera, otrzymasz e-book Poradnik użytkownika soczewek kontaktowych.