12 listopada 2021

Program ULTRABenefit – jak poruszać się w panelu użytkownika?

Program lojalnościowy ULTRABenefit to dobry sposób na to, by zyskać zaufanie pacjentów, którzy będą wracać do Twojego salonu optycznego. Sprawdź, dlaczego warto przekonać ich do udziału i co mogą otrzymać. Jak poruszać się w panelu użytkownika?

Czym jest program ULTRABenefit?

Program lojalnościowy ULTRABenefit to odpowiedź na potrzeby użytkowników soczewek kontaktowych, a także pacjentów, którzy dopiero rozważają możliwość ich noszenia. Wystarczy, że konsument zakupi produkty premiowane Bausch+Lomb, zarejestruje paragony na stronie programu, a następnie wymieni je na gratisowe opakowanie soczewek kontaktowych. Dzięki tej akcji pacjent może zaoszczędzić pieniądze na ich zakup, a Twój salon zyska lojalnych klientów.

W ramach programu można zdobyć co czwarte opakowanie takich soczewek jak:

 • Bausch+Lomb ULTRA® for Presbyopia 6 szt.
 • Bausch+Lomb ULTRA® 6 szt.
 • Biotrue® ONEday 90 szt.
 • Bausch+Lomb ULTRA® 3 szt.
 • Bausch+Lomb ULTRA® for Astigmatism 3 szt.
 • Bausch+Lomb ULTRA® for Astigmatism 6 szt.
 • Biotrue® ONEday for Presbyopia 90 szt.
 • Bausch+Lomb ULTRA® for Presbyopia 3 szt.

Można również zdobyć co piąte opakowanie takich produktów jak:

 • Biotrue® ONEday 30 szt.
 • Biotrue® ONEday for Astigmatism 30 szt.
 • Biotrue® ONEday for Presbyopia 30 szt., Biotrue 300 ml

Warto przekonać pacjenta do tego, by skorzystał z programu. Więcej o korzyściach dla pacjenta w artykule: Czym jest program ULTRABenefit?

Korzyści z programu ULTRABenefit

Program ULTRABenefit pozwala nie tylko na zdobycie dodatkowej, gratisowej paczki soczewek kontaktowych. Jego istota jest znacznie bardziej rozbudowana. Jako że marka Bausch+Lomb współpracuje z renomowanymi i sprawdzonymi salonami optycznymi, konsument ma pewność, że dokonuje zakupów w zaufanej placówce. Użytkownik rejestrujący swoje paragony może dokonywać zakupów w jednej lokalizacji, chyba że wybierze salon z sieci, wtedy zakupów można dokonywać we wszystkich jej punktach. Cel działań to przede wszystkim budowanie długofalowych, pozytywnych relacji na linii pacjent-salon optyczny. Tu zyskują dwie strony. Pacjent, bo może korzystać z pomocy tych samych doradców i nawiązuje dłuższą współpracę z jednym miejscem, a także salon optyczny, który zyskuje stałego klienta, którego wada wzroku zostaje lepiej poznana.

Prócz korzyści, jakimi są stali klienci salonu, salon optyczny może zbierać Extra Punkty za zapraszanie oraz pomoc w rejestracji Konsumentów w Programie, a następnie wymieniać je na nagrody.

Więcej o programie ULTRABenefit i korzyściach przeczytasz w artykule: Zachęć pacjenta do udziału w programie ULTRABenefit.

ULTRABenefit – program dla specjalistów

Obsługa panelu użytkownika jest bardzo intuicyjna. Na stronie głównej znajduje się 6 zakładek: Zasady, Extra, Kontakt, Moje konto, FAQ oraz Mój profil.

W pierwszej ze wskazanych – Zasady – użytkownik ma dostęp do Zasad konsumentów oraz do Zasad salonów wraz ze szczegółowym opisem możliwości zdobycia konkretnego artykułu gratis, zasadami programu, wymianie kodów na produkty etc.

W zakładce Extra użytkownik znajdzie informacje, jak salon optyczny może zbierać Extra Punkty za zapraszanie oraz pomoc w rejestracji Konsumentów w Programie. W zakładce opisane są szczegółowo warunki otrzymania przez salon Extra Punktów.

Wchodząc w zakładkę Kontakt, użytkownik ma możliwość wysłać zapytania oraz uwagi dotyczące Programu – poprzez formularz.

W zakładce Moje konto można dodać kod bonusowy otrzymany od klienta oraz sprawdzić historię kodów bonusowych:

 

Najczęściej zadawane pytania oraz odpowiedzi na nie, znajdziesz w zakładce FAQ.

Dane salonu oraz hasło zmienisz w zakładce Mój profil.

Na koniec warto przypomnieć, dla kogo przeznaczone są soczewki. Zapraszamy do lektury artykułu: Soczewki – dla kogo?

Dla Pacjentów program lojalnościowy ULTRABenefit to unikalna szansa na zdobycie gratisowego opakowania soczewek lub płyny. Dla Ciebie jest to możliwość zbudowania długotrwałej relacji z pacjentami i zyskania wartościowych nagród potrzebnych do prowadzenia salonu optycznego. Warto więc wziąć udział w programie.

Wpadł Ci w oko nasz blog?

Subskrybuj bezpłatnie newsletter o zdrowym wzroku. W zamian za zapisanie się do naszego newslettera, otrzymasz e-book Poradnik użytkownika soczewek kontaktowych.