22 października 2021

Soczewki Bausch+Lomb ULTRA® For Astigmatism. Co musisz o nich wiedzieć?

Astygmatyzm nie musi być powodem do tego, by rezygnować z dotychczasowego trybu życia. Soczewki Bausch+Lomb ULTRA® For Astigmatism to rozwiązanie, które pozwoli Ci uprawiać sport, pracować tak jak lubisz i po prostu żyć aktywnie. Dowiedz się więcej o tym produkcie.

Jakie są cechy soczewek Bausch+Lomb ULTRA® For Astigmatism?

Soczewki Bausch+Lomb ULTRA® For Astigmatism to wyjątkowo nowoczesny sposób na korekcję astygmatyzmu, co przekłada się na komfort ich użytkowania nawet przez kilkanaście godzin dziennie. Warto wymienić tu takie cechy tego produktu jak:

  • skuteczna korekcja astygmatyzmu bez wyrzeczeń ze strony użytkownika,
  • inteligentne dopasowanie do potrzeb użytkownika dzięki obecności systemu stabilizacji z technologią OpticAlign™ Design,
  • wygoda użytkowania za sprawą technologii Moisture Seal™, która zabezpiecza soczewkę przed wysychaniem oraz zapewnia lepszy dostęp tlenu do oka,
  • możliwość użytkowania nawet przez 16 godzin dziennie w „ultrakomfortowy” sposób,
  • wykonanie z materiału, który wyróżnia się zdolnością zatrzymywania większych ilości wody, co może zapewnić lepszą jakość widzenia.

Wady wzroku to coraz częstsza przypadłość. Borykają się z nimi zarówno starsi, jak i młodsi. Więcej na ten temat przeczytasz w tekście: Wady wzroku, do których można nosić soczewki kontaktowe

Czym jest i jak działa Technologia MoistureSeal™?

W soczewkach Bausch+Lomb ULTRA® For Astigmatism zastosowano technologię MoistureSeal™. Rozwiązanie to zapewnia najwyższy komfort użytkowania soczewek, dzięki temu, że charakteryzuje się:

  • wyjątkowo wysoką przepuszczalnością tlenu, co jest niezbędne do zachowania zdrowia oczu;
  • optymalnym poziomem zwilżalności i nawilżenia, zabezpieczającym soczewki przed wysychaniem, np. w przypadku rzadszego mrugania;
  • elastycznością, gwarantującą wygodę nie tylko tuż po założeniu soczewki, ale także w ciągu dnia.

Wszystkie soczewki kontaktowe Bausch+Lomb oparte są na nowoczesnych rozwiązaniach. Dlatego warto poznać także inne – oprócz MoistureSeal™ – technologie zastosowane przez tego producenta. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule: Przegląd technologii wykorzystywanych w soczewkach Bausch&Lomb

Dla kogo przeznaczone są soczewki Bausch+Lomb ULTRA® For Astigmatism?

Bausch+Lomb ULTRA® For Astigmatism to soczewki zaprojektowane z myślą o osobach z astygmatyzmem, które z powodu wady wzroku nie chcą rezygnować ze swojego dotychczasowego, aktywnego stylu życia.

Soczewki sprawdzą się u tych pacjentów, którzy spędzają wiele godzin przed ekranami urządzeń elektronicznych, np. u informatyków, programistów, pracowników biurowych. Taki wysiłek dla oka powoduje, że częstotliwość mrugania zmniejsza się trzykrotnie z 15 razy do 5 razy na minutę. Sprzyja to wysychaniu oka, co w sytuacji noszenia zwykłych soczewek może obniżyć komfort ich użytkowania.

Inaczej sprawa wygląda w przypadku aplikacji soczewek Bausch+Lomb ULTRA® For Astigmatism. Dzięki zastosowanej technologii MoistureSeal™ możesz liczyć na równomierne nawilżenie soczewek nawet w sytuacji rzadszego mrugania. Prezentowane soczewki to propozycja dla osób szukających takiej metody korekcji astygmatyzmu, która zapewni im komfort nawet przez 16 godzin.

Dzięki soczewkom Bausch+Lomb ULTRA® For Astigmatism nie musisz iść na kompromis i wybierać pomiędzy sportem a wyraźnym widzeniem, ponieważ pozwalają one na komfortowe uprawianie wielu dyscyplin sportowych.

Soczewki Bausch+Lomb ULTRA® For Astigmatism to wygodna metoda korekcji astygmatyzmu. Ta wada wzroku nie musi oznaczać wyrzeczeń. Nosząc te soczewki, nadal możesz uprawiać większość sportów, pracować przed komputerem oraz cieszyć się życiem.

Wpadł Ci w oko nasz blog?

Subskrybuj bezpłatnie newsletter o zdrowym wzroku. W zamian za zapisanie się do naszego newslettera, otrzymasz e-book Poradnik użytkownika soczewek kontaktowych.