4 czerwca 2021

Czym jest program ULTRABenefit?

Program ULTRABenefit to możliwość zbierania punktów wymienialnych na darmowe opakowania soczewek. Sprawdź, jak wygodnie możesz dołączyć do akcji. Sam proces rejestracji trwa zaledwie kilkadziesiąt sekund.

Noszenie soczewek kontaktowych zwiększa komfort związany z wykonywaniem codziennych czynności. Dzięki soczewkom możesz podejmować aktywności fizyczne, wykonywać prace wymagające dobrego wzroku czy dobrze bawić się na przyjęciu w wieczorowym makijażu, który zza okularów może być niedostrzegalny. Korzystanie z soczewek to także możliwość uczestnictwa w programie lojalnościowym ULTRABenefit, w którym zyskujesz darmowe soczewki w zamian za zarejestrowane paragony.

Program ULTRABenefit – czym jest i dlaczego warto skorzystać?

Program lojalnościowy Bausch+Lomb jest dedykowany zarówno osobom, które już od dawna noszą soczewki, jak i tym, którzy dopiero zamierzają z nich korzystać. Za kupowanie premiowanych produktów Bausch+Lomb otrzymasz punkty, które uprawniają cię do odbioru darmowych soczewek w salonach partnerskich.

Marka Bausch+Lomb współpracuje jedynie ze sprawdzonymi salonami optycznymi. Dlatego decydując się na udział w programie, zyskujesz nie tylko zniżki na soczewki, ale także pewność, że kupujesz soczewki w zaufanym miejscu. Podczas procesu rejestracji wybierasz salon optyczny w dogodnej dla Ciebie lokalizacji, w którym będziesz robić zakupy i odbierać soczewki gratisy.

Chcesz wiedzieć więcej, czym się kierować podczas wyboru miejsca zakupu soczewek? Czytaj: Gdzie najlepiej kupić soczewki?

Dzięki programowi zyskujesz więc stałych doradców, którzy podczas każdej kolejnej wizyty będą poznawać Ciebie i Twoje problemy ze wzrokiem. W ten sposób Twoje soczewki nie tylko skorygują wadę, ale również za sprawą wsparcia stałych opiekunów z Twojej placówki, będą dobrane do Twoich indywidualnych potrzeb.

O tym, jak istotne jest wsparcie kompetentnych specjalistów od oczu, przeczytasz w artykule: Jak dobrać soczewki? Kto w tym pomoże.

Z ich pomocą zweryfikujesz wiele mitów na temat soczewek. Najpopularniejsze fake news’y znajdziesz w tekście: Fakty i mity o soczewkach kontaktowych

Jak zapisać się do programu?

Rejestracja do programu jest bardzo prosta. Wystarczy przejść przez panel rejestracyjny i aktywować konto.

Krok 1. Wybór formuły konta

Na pierwszym etapie oznaczasz, że jesteś konsumentem i klikasz, aby przejść dalej.

Krok 2. Wypełnienie formularza rejestracyjnego

W przypadku, gdy zaznaczona przez Ciebie opcja to: „jestem konsumentem”, wypełniasz formularz, w którym podajesz podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, numer telefonu i e-mail. Wskazujesz także salon, w którym będziesz realizować zakupy oraz rabaty. Lista zawiera tak wiele miejscowości, że skorzystać z oferty możesz niemal we wszystkich większych polskich miastach. Na końcu udzielasz informacji, skąd wiesz o programie – do wyboru masz cztery opcje:

  • w salonie optycznym,
  • w Internecie,
  • od innego użytkownika soczewek,
  • inne.

Na końcu obu formularzy czekają checkbox’y ze standardowymi zgodami na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Krok 3. Potwierdzenie rejestracji konta

Po kliknięciu przycisku „Zarejestruj uczestnika” pojawia się komunikat:

Konto zostało zarejestrowane. Wysłaliśmy wiadomość na e-mail: … oraz numer telefonu: … Jeżeli nie otrzymasz w ciągu 1h wiadomości z linkiem aktywacyjnym, skontaktuj się z Infolinią programu.

W ciągu kilku sekund na Twój numer telefonu przychodzi SMS, że rejestracja w programie ULTRABenefit przebiegła pomyślnie. W treści wiadomości otrzymujesz także link, w który należy kliknąć, aby aktywować swoje konto. Adres URL przeniesie Cię na stronę, gdzie zatwierdzasz podane przez Ciebie dane podczas rejestracji i ustanawiasz hasło.

Krok 4. Logowanie i rejestracja paragonów

Robiąc zakupy, nie zapomnij zarejestrować paragonu w swoim panelu. Punkty z paragonów możesz wymieniać na bonusowe opakowania soczewek lub płynu do ich pielęgnacji. Na bieżąco masz możliwość przeglądania historii swoich paragonów.

Zanim zdecydujesz, na który produkt wymienisz swoje punkty lub kiedy wykorzystasz swój rabat, sprawdź: Jakie typy soczewek są dostępne na rynku?

Krok 5. Wymiana punktów na produkty

Kupując wybrane produkty Bausch+Lomb, zbierasz punkty, które wymieniasz na darmowe opakowania. W akcji premiowane są m.in.:

  • jednodniowe soczewki Biotrue® ONEday 30 sztuk – biorąc udział w akcji, co piąte opakowanie otrzymasz gratis;
  • soczewki Bausch+Lomb ULTRA® 6 sztuk, gdzie co czwarte opakowanie otrzymasz za darmo;
  • płyn do pielęgnacji soczewek Biotrue® 300 ml, gdzie co piąte opakowanie otrzymasz za darmo.

Korzystać z promocji możesz także będąc użytkownikiem soczewek for Astigmatism lub for Presbyopia. W naszym programie zyskuje prawie każda osoba z wadą wzroku.

Zapisz się do programu jeszcze dziś i korzystaj z wiedzy oraz zdobywaj darmowe soczewki kontaktowe! Weź udział w akcji i zdobywaj punkty wymienialne na gratisowe opakowania soczewek.

Wpadł Ci w oko nasz blog?

Subskrybuj bezpłatnie newsletter o zdrowym wzroku. W zamian za zapisanie się do naszego newslettera, otrzymasz e-book Poradnik użytkownika soczewek kontaktowych.